+48 697321583 info@animalsoundlabs.pl

Etui-pokrowce i walizki transportowe do sprzętu

ET-1 (SKU254) – Wygodne miękkie etui (pokrowiec) z mocnego materiału, z miękką warstwą amortyzującą uderzenia. Zmieści w sobie detektor LunaBat DFD-1, rejestrator Zoom H1, uchwyt UM-1, zapasowe karty pamięci, kable i baterie. Można go zawiesić na ramieniu, szyi lub przypiąć do paska od spodni (uchwytem zapinanym na rzep).

Uwaga: etui ma nieco zbyt małą pojemność aby oprócz detektora LunaBat DFD-1 zmieścić wewnątrz także
rejestrator Korg MR-2, do tego celu służy etui model ET-2 (na dole strony)

lunamini2lunamini1

et1backet1side

ET-1 – cena: 29zł brutto (netto: 23,58zł)

dostępne także w zestawiach Luna Mini (SKU 205 i SKU 206)

Etui posiada dwie boczne kieszonki siatkowe, jedną przegrodę wewnętrzną oraz karabinek na osobnym uchwycie. W komplecie jest także regulowany pasek na ramię/szyję.

ET-2 (SKU255) – Wygodne miękkie etui (pokrowiec) z mocnego materiału typu Cordura zaimpregnowanego wodoodpornie, z miękką warstwą amortyzującą uderzenia i dodatkowym wyjmowanym pluszowym woreczkiem z regulowaną przegrodą. Wyposażone w oryginalne, wyjątkowo trwałe, japońskie zamki błyskawiczne YKK. Model tej ma większą pojemność niż ET-1, zmieści w sobie detektor LunaBat DFD-1, rejestrator Zoom H1 lub Korg MR-2, uchwyt UM-1, zapasowe karty pamięci, kable i baterie itp. Można go zawiesić na ramieniu, szyi lub przypiąć do paska od spodni (uchwytem zapinanym na rzep).

 

et2blacket2olive

 

 

et2inet2belt

ET-2 – cena: 69zł brutto (netto: 56,10zł)

dostępne także w zestawie Luna Mini-3HF (SKU 208)

Etui posiada dwie zapinane na rzepy kieszonki zewnętrzne, jedną siatkową wewnętrzną, wewnętrzny pluszowy woreczek z regulowaną przegrodą zaciągany linką oraz mini kompas na zewnętrznym pasku. W komplecie jest także regulowany pasek na ramię/szyję.

 

ET-3 (SKU256) – Wygodne miękkie etui (pokrowiec) z mocnego materiału typu Cordura zaimpregnowanego wodoodpornie, z miękką warstwą amortyzującą uderzenia z regulowaną przegrodą, usztywnionym wiekiem i trzema zewnętrznymi kieszeniami. Posiada solidne zamki.

Etui na tylnej ściance posiada uchwyt na rzep do zawieszenia na pasku. W komplecie jest także regulowany pasek na ramię.

ET-3 – cena: 39zł brutto (netto: 31,71zł)