+48 697321583 info@animalsoundlabs.pl

   LunARU-2

   Autonomiczny rejestrator polowy
   (Autonomic Recording Unit)

   LunARU2

   Cena brutto: od 2199 zł* (netto: 1787,80zł)

   * cena uzależniona jest od konkretnej aplikacji, opcji zasilania i konfiguracji sprzętowej – w sprawie szczegółów skontaktuj się z Producentem

   Następca rejestratora polowego LunARU-1 do nienadzorowanej średnio- lub długoterminowej (do ok. 3-4 tygodni) rejestracji dźwięku. Na zdjęciu wersja dwukanałowa/stereofoniczna z opcjonalnym stereofonicznym modułem detektorów ultradźwiękowych typu frequency-division, dwoma deszczoodpornymi mikrofonami i zasilanie (ogniwa Li-Ion do pracy długoterminowej), zmodyfikowany rejestrator Zoom H1 i programowany zegar sterujący pracą.
   Możliwość pracy ciągłej lub programowanej.
   Obudowę stanowi pyłoszczelna wodoodporna (IP-67) walizka transportowa z tworzywa sztucznego. Istnieje możliwość opcjonalnego zasilania zewnętrznego przy pracy długoterminowej (do ok. 3 miesięcy pojemności ciągłej pracy).
   Może być montowany na drzewach, masztach lub statywach.

   W wersji z opcjonalnym 2-kanałowym modułem detektorowym może być użyty do badania kierunku lub wysokości przelotu nietoperzy.
   W wersji z opcjonalnym 1-kanałowym modułem detektora umożliwia jednoczesną synchroniczną i równoległą rejestrację np. głosów ptaków i nietoperzy.

   Możliwość zasilania zarówno z wbudowanych akumulatorów Li-Ion typu 18650 (popularne akumulatory np. do latarek) jak i z zewnętrznego źródła napięcia i/lub podłączenia panelu słonecznego dla jeszcze dłuższych czasów zapisu (czas zapisu ograniczony jest pojemnością karty pamięci oraz zaprogramowaną ilością godzin zapisu w ciągu doby/tygodnia).

   Urządzenie posiada kontrolkę napięcia zasilania (10-cio punktowa linijka LED) i wyłącza się po rozładowaniu akumulatorów, zaś programator można zaprogramować na uruchamianie o tych samych porach codziennie lub osobno dla poszczególnych dni w tygodniu.