+48 697321583 info@animalsoundlabs.pl

Uchwyty do sprzętu

UM-1 – Wygodna szyna/uchwyt do mocowania detektorów LunaBat* (modele z gniazdem statywowym 1/4”) do rejestratorów posiadających na tylnej ściance gniazdo z fotograficznym gwintem statywowym 1/4” (np. Samson Zoom H1, Korg MR-2, Tascam DR-5 i inne).

um-1_2

um-1_4

Detektor LunaBat DFD-1 połączony uchwytem UM-1 z rejestratorem Zoom H1

Cena: 29zł (netto: 22,31zł)

dostępny także w zestawach Luna Mini i Luna Basic
 

Krótki kabel połączeniowy (dostępny w zestawach Luna Mini i Luna Basic lub osobno) sprawia, że nie plącze się on podczas pracy oraz zapewnia maksymalnie krótką drogę sygnałowi, co dodatkowo zmniejsza jego podatność na zakłócenia zewnętrzne.
Rejestrator jest zawsze widoczny i w pełni dostępny obok detektora, można więc mieć stałą kontrolę nad pracą obu urządzeń używając tylko jednej ręki, co w pracy terenowej bywa nieocenione.
Dostęp do komór baterii/akumulatorów jest zachowany, jedynie w przypadku rejestratora niezbędne może być lekkie poluzowanie śruby, a przy odrobinie wprawy można się obyć i bez tej czynności. Uchwyt można także zamocować na statywie z gwintem fotograficznym (1/4 cala, tzw. „mały gwint fotograficzny”) lub na specjalnym pasku ze śrubami statywowymi można go zawiesić na szyi. Paski będą dostępne wkrótce.

k2Detektor LunaBat DFD-1 połączony uchwytem UM-1 z rejestratorem Korg MR-2

* – gniazdo statywowe montowane (dorabiane do wcześniejszych modeli) na zamówienie, montowane są standardowo od numeru seryjnego 090